×

Agilito - usługi SEO i SEM

www.agilito.pl

Agilito Sp. z o.o.

Romana Maya 1
61-371 Poznań
województwo : wielkopolskie
gps: 52.378061,16.944243

NIP: 782-255-21-20
REGON: 302183797

nr telefonu: + 48 790 752 541
adres strony www: www.agilito.pl
email: biuroagilito.pl

Sprawdź dojazd na mapie

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Agencja SEO/SEM Agilito istnieje na rynku już od 2012 roku i nieustannie się rozwija. Jej pracownicy dysponują niezwykle cennym doświadczeniem, a także nie zapominają o aktualizowaniu stanu wiedzy o ciągłe zmiany, jakie zachodzą w świecie marketingu internetowego. Firma najdłużej zajmuje się pozycjonowaniem, lecz chcąc rozbudowywać swoją ofertę, poszerzyła prowadzoną działalność także o linki sponsorowane AdWords oraz tworzenie responsywnych stron WWW. Dbają oni o to, aby Państwa witryna była skutecznie promowana użytkownikom, którzy korzystają z wielorakich urządzeń – komputerów, laptopów, tabletów oraz smartfonów.

Dzięki ich usługom, wiele firm wybiło się już na wysokie miejsca w wynikach wyszukiwania Google, co ma nieocenione znaczenie dla budowania marki i poszerzania poziomu zainteresowania ofertą. Szukanie i porównywanie produktów bądź usług w sieci stało się swego rodzaju naturalnym zwyczajem każdego współczesnego konsumenta, dlatego widoczność w wirtualnej przestrzeni ma tak kluczowe znaczenie dla rozwoju biznesu. Wypracowane przez lata techniki oraz autorskie rozwiązania pozwalają zespołowi wykwalifikowanych specjalistów z Agilito pracować z niebywałą efektywnością w branży marketingu online.

Tanie pozycjonowanie strony

Nie trzeba dysponować ogromnymi pokładami finansowymi, aby skutecznie reklamować się w internecie. Agencja Agilito przygotowała bowiem bardzo atrakcyjny cennik, w którym dostępnych jest wiele możliwości współpracy, aby każda firma znalazła taką opcję, która wpisuje się w jej możliwości oraz indywidualne zapotrzebowania. Można zdecydować się zarówno na ograniczony czasowo pakiet, jak i na długofalową umowę, zapewniającą stałą opiekę nad witryną i dostosowywanie jej pod zmieniający się ciągle algorytm wyszukiwarki. Ponadto, dostępny jest także wariant hybrydowy, więc na pewno znajdzie się taka forma współpracy, która będzie odpowiednia dla Państwa biznesu.

Agencja podchodzi indywidualnie do każdego klienta i dokonuje darmowej wyceny pozycjonowania konkretnej strony internetowej. Opiekun handlowy zaproponuje najkorzystniejsze dla danej branży słowa kluczowe, zachowując w tym względzie także miejsce na Państwa sugestie. Doradzi także w kwestii wyboru konkretnego wariantu usług – jeśli firma działa tylko na wyznaczonym terenie, o wiele tańszą i skuteczniejszą opcję niż pozycjonowanie ogólnopolskie stanowi lokalne SEO. Co więcej, ustalony zostanie konkretny, nieprzekraczalny budżet, więc będą Państwo znali dokładny koszt optymalizacji. Agencja zawsze działa uczciwie i nie nalicza żadnych ukrytych kosztów.

Jak są wyceniane usługi SEO?

Ze względu na spersonalizowany charakter tej techniki marketingu internetowego, nie jest możliwe ustalenie jednego, niezmiennego cennika. Jak to zostało wcześniej wspomniane, konkretny koszt zostanie Państwu przedstawiony po wnikliwej analizie danego przypadku. Jednym z ważnych czynników jest z pewnością stopień konkurencyjności branży, ponieważ jeśli bardzo wiele firm o podobnych profilach działalności rywalizuje o topowe miejsca w Google, pozycjonowanie będzie wymagało więcej wysiłku. Na nakład pracy ma także wpływ pierwotny stan witryny – jeżeli jest ona słabo zoptymalizowana i uboga w treści, konieczne będzie podjęcie wielu działań, aby dopasować ją pod wymagania algorytmu.

Co więcej, znaczenie ma również lokalizacja, ponieważ promowanie się w wielkim mieście z pewnością będzie droższe niż w mniejszej miejscowości. Warto wybierać frazy bardzo dopasowane, ponieważ są one tańsze w porównaniu z ogólnymi wyrażeniami (np. „białe krzesła drewniane” zamiast jedynie „krzesła”). Ponadto, cena zależy także od kraju, na jaki ma być realizowane pozycjonowanie witryny. Agencja Agilito może Państwa promować także np. w irlandzkiej, brytyjskiej, niemieckiej, szwajcarskiej czy francuskiej wyszukiwarce Google, ale ze względu na fakt, iż są to kraje lepiej rozwinięte oraz przy wzięciu pod uwagę bariery językowej, koszt jest zwykle wyższy niż w przypadku SEO dla Polski. Mimo to zazwyczaj współpraca z rodzimą agencją i tak opłaca się o wiele bardziej, niż korzystanie z usług zagranicznych firm, naliczających należność w innej walucie.

Bez wątpienia warto skontaktować się z przedstawicielem Agilito i zapytać o indywidualną wycenę konkretnej strony WWW – nic na tym Państwo nie tracą!

Oferta : Tanie pozycjonowanie strony - darmowa wycena!

Kontakt w godzinach :

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Inne wizytówki w tej kategorii :

Reklama w aplikacjach mobilnych

Aplikacje mobilne - promocja

Stojaki reklamowe

Roll-up

Projekt opakowania

Czytaj więcej