Rollupmania
ul. Kordeckiego 42A
60-144 Poznań
woj. wielkopolskie
+48 517 232 609

www.rollupmania.pl
biuro@rollupmania.pl
GPS: 52.383902, 16.876641

Rollupmania - najepsze rollupy

O firmie "RollupMania"

Firma Rollupmania.pl to rzetelny partner biznesowy, który od lat dostarcza przedsiębiorcom niezwykle przydatne materiały, służące do efektywnej promocji. Ich stojaki reklamowe można bowiem wykorzystywać przy różnego rodzaju okazjach, aby utrwalać w pamięci konsumentów swoje logo, nazwę, adres strony internetowej i inne ważne informacje. Przygotowują oni swoje produkty w oparciu o zapotrzebowania i oczekiwania klienta, a w przypadku jakichkolwiek pytań, służą swoją profesjonalną pomocą. Dysponują już bowiem bogatym doświadczeniem w owej branży, dzięki czemu wiedzą, jakie rozwiązania wyróżniają się największą efektywnością.

Dla Państwa wygody, udostępniają kilka metod płatności. Przedsiębiorcy działający w Poznaniu mogą osobiście wybrać się po odbiór roll-upa i w ten sposób zaoszczędzić na kosztach przesyłki. Ponadto, w swojej pracy stosują oni wyłącznie najwyższej jakości materiały, które wyróżniają się wysoką trwałością i zapewniają wyraziste, żywe kolory. W celu uzyskania szczegółowych informacji, można bez trudu skontaktować się z przedstawicielem Rollupmania.pl zarówno mailowo, jak i telefonicznie.

Systemy wystawiennicze

W dobie dynamicznego wzrostu poziomu konkurencyjności na rynku, należy podejmować szereg różnorodnych działań, pozwalających pozyskiwać większą liczbę klientów niż inne, podobne firmy. Można więc jeździć na targi, konferencje, pokazy i inne wydarzenia, przyciągające szerokie grono konsumentów, które mogą być zainteresowani danymi produktami lub usługami. W celu podkreślenia obecności swojej firmy na takim evencie, należy ustawić stoisko, na którym będą widoczne jej znaki rozpoznawcze.

Można tam zamieścić między innymi roll-up, a także ladę, przy której pracownicy będą rozmawiać z podchodzącymi tam osobami i przedstawiać im szczegóły oferty. Dzięki temu, że podczas tej konwersacji, w tle konsument będzie wciąż widział logo firmy, podświadomie zapamięta markę, co znacząco zwiększa prawdopodobieństwo, że w obliczu dostępu do wielu zbliżonych ofert, wybierze właśnie tą, która wyda mu się znajoma. Taka identyfikacja wizualna firmy może więc znacząco wpłynąć na rozwój naszej działalności gospodarczej.

Roll-upy

Rollupmania.pl wykonuje swoje produkty na dwóch rodzajach materiału – wybór należy w tej kwestii do klienta. Może to być poliester, który nie przepuszcza światła, więc niezależnie od warunków, nadruk zawsze prezentuje się na nim wyraźnie i estetycznie. Nieco bardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest tkanina powlekana PCV, która również pozwala nanosić grafikę o żywych barwach i charakteryzuje się wytrzymałością. W ofercie dostępnych jest kilka różnorodnych standardów, więc każdy przedsiębiorca wybierze taki, który wpisze się w jego wymagania i możliwości finansowe.

Rollup reklamowy służy przede wszystkim do tego, aby promować się w terenie, więc producent dba o ich mobilność. Można je bez problemu składać i rozkładać, montując materiał na niewidocznym od przodu zaczepie. W zestawie otrzymają Państwo również solidną kasetkę z aluminium, w której z łatwością przechowuje się i przewozi stojak reklamowy. Dla jeszcze większego komfortu noszenia, dodana zostaje także torba naramienna, wyposażoną w slot na wizytówkę.

Jak kupić roll-up

Pracownicy Rollupmania.pl działają elastycznie, aby każdy klient otrzymał dokładnie taki produkt, jakiego potrzebuje. Na początek, należy wybrać konkretny jego rodzaj spośród dostępnych wariantów, różniących się między innymi jakością, częściami zestawu, a co za tym idzie, również ceną. Następnie trzeba określić ilość zamawianych roll-upów – w celu jeszcze większego podniesienia widoczności marki, warto bowiem posiadać więcej niż jeden stojak. Klient powinien również ustalić priorytet realizacji. Za dopłatą, można przyspieszyć ten proces i odebrać gotowy produkt już po 24 godzinach.

W wiadomości należy zawrzeć dane do faktury, a także określić miejsce dostawy – istnieje również możliwość odbioru osobistego w siedzibie firmy na terenie Poznania. Klient może przesłać własną grafikę, w formacie JPG, TIFF lub PDF, a także zamówić wykonanie jej przez specjalistów z Rollupmania.pl za dodatkową opłatą. Wszystkie te informacje i ewentualne załączniki należy przesłać na adres mailowy firmy.

Rollupmania.pl to gwarancja dbałości o każdy szczegół, a także szybkiej realizacji zamówienia!